Open Monumentendag 2019

Open Monumentendag 2019

Zaterdag 14 september is er weer Open Monumentendag.
Het thema dit jaar is: ‘Plekken van plezier’. Naar welke ‘monumentale’ plekken gingen en gaan mensen in Hardinxveld-Giessendam voor hun plezier? Wij hebben gekozen voor het gebouwtje bij de ijsbaan aan de Parallelweg. Heel veel inwoners van ons dorp hebben goede en plezierige herinneringen aan de dagen, en vooral avonden vol schaats- (en ander) plezier op deze ijsbaan. Samen met het bestuur van de Hardinxveld-Giessendamse IJsclub gaan we het gebouwtje aan de Parallelweg inrichten met herinneringen aan ons schaatsverleden. Het is de bedoeling met elkaar herinneringen op te halen aan de hand van foto's, films en materialen. Heeft u materialen die wij hiervoor kunnen gebruiken, zoals foto’s, films kunt u die afgeven in het Historische Centrum, Peulenstraat 243 op zaterdagochtend tussen 10-12 uur. Uiteraard wordt voor de materialen goed gezorgd. U kunt ook reageren via het mailadres van deze website: info@hv-hardinxveld-giessendam.nl

Naar overzicht
Volgend bericht

Word lid van
onze vereniging!

Lid worden